Sposoby na powiększenie penisa

Wielkość członka to dla większości mężczyzn kwestia niezwykle ważna. Naturę można nieco poprawić korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny. Sposobów na powiększenie penisa jest sporo oto skuteczne i naturalne metody.

Naturalne powiększanie penisa

W dzisiejszych czasach wygląd fizyczny jest bardzo ważny – dotyczy to również wielkości członka. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu mężczyzn szuka sposobów na powiększenie swojego przyrodzenia. Czy istnieje sposób na to, aby członek był większy? Zarówno wielkość, jak i prawidłowe funkcjonowanie penisa, uzależnione jest od tego, w jakim stopniu ciała jamiste i gąbczaste wypełnione są krwią. Oznacza to, że bezpośredni wpływ na wielkość członka ma układ krążenia i to zarówno członka, jak i całego organizmu. Jedną z najbardziej naturalnych metod na utrzymanie, a nawet poprawienie ukrwienia członka, jest zmiana stylu życia na taki, który zapobiegnie rozwojowi i postępowi miażdżycy.

            Kolejną naturalną metodą powiększania penisa są ćwiczenia jelqing. Informacje na ich temat znaleźć można w sieci. Trzeba jednak pamiętać, że nie ma naukowych dowodów na ich skuteczność. Ponadto mogą pojawić się szkodliwe następstwa, np. blizny, urazy lub deformacje członka. Zdecydowanie najbezpieczniejszą naturalną metodą jest stosowanie suplementów diety zawierających bezpieczne, roślinne składniki usprawniające funkcjonowanie układu krwionośnego. Ich regularna suplementacja przynosi doskonałe efekty już po kilku tygodniach. Powodują nie tylko powiększenie członka, ale również zwiększają libido i wydłużają czas trwania erekcji.

Tabletki na powiększenie członka opinie

            Jakość życia seksualnego zależy od różnych czynników. Jednym z nich jest z pewnością rozmiar penisa, który ma bezpośredni wpływ na męską samoocenę. Właśnie dlatego wielu mężczyzn szuka sposobów na powiększenie swojego przyrodzenia. Jedną z najmniej inwazyjnych metod są bez wątpienia tabletki na powiększenie członka, które pozwalają zwiększyć objętość członka. Ich działanie związane jest z budową penisa. Nie jest on zbudowany ze zwykłych mięśni, które można rozbudować na siłowni, a z tkanki gąbczastej. Stosowanie ciężarków, pompek czy innych narzędzi może doprowadzić do tymczasowej impotencji, dlatego lepiej poszukać bezpieczniejszych metod. Na pewno zalicza się do nich tabletki, takie jak Member XXL, w których znajdują się wyłącznie naturalne składniki. Suplementy diety na powiększanie penisa działają już od pierwszego dnia, a pierwsze zauważalne efekty widoczne są po kilku tygodniach. Maksymalne wydłużenie może wynosić nawet 8-9 centymetrów. Jednocześnie wzrasta libido, co ma doskonały wpływ na życie seksualne. Opinie na temat tabletek na powiększanie członka są bardzo pozytywne – efekty zależą jednak od systematycznej suplementacji. Co ważne, tabletki zawierają tylko naturalne składniki, dzięki czemu nie powodują efektów ubocznych.

Czytaj też: Member XXL opinie

przykładowe tabletki na powiększenie członka
przykładowe tabletki na powiększenie członka

            Tajemnica skuteczności tabletek na powiększenie penisa tkwi w ich składzie. Znacznie mają nie tylko poszczególne składniki, ale również ich proporcje i wzajemne oddziaływanie na siebie. Dzięki temu tabletki skutecznie powiększają penisa, a także wydłużają czas erekcji i dodają energii podczas stosunku. Bardzo ważne jest to, że podczas kuracji nie trzeba wykonywać żadnych żmudnych ćwiczeń ani zmieniać swojego stylu życia. Wystarczy stosować tylko dwie kapsułki dziennie, aby szybko zauważyć efekty. Wybierając tabletki na powiększenie penisa należy zwrócić uwagę na to, czy zawierają one sprawdzone składniki i nie mają skutków ubocznych. Efekty działania zawsze zależą od systematyczności, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. 

Przeczytaj także: Tabletki na powiększenie członka ranking

Operacja powiększenia członka w Polsce

Zdecydowana większość mężczyzn marzy o tym, aby zwiększyć rozmiar swojego prącia. W sieci znaleźć można mnóstwo ćwiczeń, suplementów i narzędzi, które mają pomóc w osiągnięciu tego celu. Z pomocą przychodzi także współczesna medycyna, która pozwala na zwiększenie długości oraz grubości penisa. Metody chirurgiczne są skuteczne, ale wiążą się z pewnym ryzykiem, dlatego przed ich zastosowaniem warto wypróbować metody naturalne. Najczęściej wykonywane jest powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego, jednak są także inne metody.

            Jedną z metod chirurgicznych jest przecięcie więzadła wieszadłowego i procowatego, dzięki czemu na powierzchnię wyłaniana jest ta część penisa, która znajdowała się pod powłokami. Zabieg wiąże się z ryzykiem wystąpienia komplikacji, wśród których są m.in. zaburzenia erekcji. Właśnie dlatego zabieg może być przeprowadzony wyłącznie przez doświadczonego urologa. Efekt widoczny jest przede wszystkim w stanie spoczynku – penis jest dłuższy o 2-5cm. We wzwodzie długość zwiększa się o zaledwie 1cm.

            Inną metodą jest plastyka penisa, czyli zabieg polegający na powiększaniu penisa za pomocą własnej tkanki tłuszczowej. Operacja ta przynosi natychmiastowy efekt, jednak nie jest on trwały – zwykle efekty utrzymują się ok. 2 lat. Podobną trwałość mają zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Po zabiegu członek jest wydłużony oraz pogrubiony. Każda procedura chirurgiczna wiąże się z ryzykiem powikłań. Przed oddaniem się w ręce lekarza warto zastanowić się nad tym, czy dodatkowe centymetry są tego warte.

Powiększanie członka kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest związkiem odkrytym w połowie XX. Wieku. Wykorzystuje się go przede wszystkim w medycynie estetycznej do powiększania ust oraz wypełniania zmarszczek. Jednak to nie wszystko. Coraz częściej kwas hialuronowy wykorzystywany jest także do powiększania członka. Po raz pierwszy zastosował tą metodę koreański urolog J.J.Kim. Zabieg trwa zaledwie 20-40 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Efekty widoczne są od razu, a pacjent może tego samego dnia wrócić do domu.

Stosowanie kwasu hialuronowego
Stosowanie kwasu hialuronowego

            Stosowanie kwasu hialuronowego do powiększania członka pozwala przede wszystkim zwiększyć jego grubość. Jeśli zaś chodzi o długość, to efekty mogą się pojawić, ale nie będą zbyt spektakularne. Przyrost obwodu członka wynosi nawet 5cm. Na uzyskany efekt mają wpływ naturalne wymiary członka. Co ważne, za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko powiększyć prącie, ale także usunąć wszelkie asymetrie czy zgrubienia. Jednak, aby zabieg był bezpieczny, należy wybrać lekarza z dużym doświadczeniem i wiedzą. 

            Należy pamiętać, że w wyniku zabiegu mogą pojawić się przejściowe zaburzenia. Do najczęstszych efektów ubocznych zalicza się niewielkie zaczerwienie, pojawienia się siniaków, a także doznania bólowe. Są to zjawiska naturalne, ustępujące samoistnie po kilku dniach. Zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym są w Polsce przeprowadzane przez wiele klinik. Rozpiętość cenowa jest dość duża – w zależności od kliniki za powiększenie penisa kwasem hialuronowym trzeba zapłacić do 2500zł do nawet 6000zł.

Ćwiczenia na powiększenie członka

Wielu mężczyzn ma problem z rozmiarem przyrodzenia, którym obdarowała ich natura. W sieci znaleźć można mnóstwo mniej lub bardziej skutecznych sposobów na powiększenie członka. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza ćwiczenia, których celem jest rozbudowa tkanki gąbczastej, która ma bezpośredni wpływ na wielkość penisa. Efekty nie są widoczne od razu – konieczne jest regularne wykonywanie ćwiczeń. Ćwiczenia te zwiększają ilość krwi napływającej do tkanki gąbczastej powodując jej rozbudowę.

            Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy zmierzyć penisa i zapisać wyniki, co ułatwi późniejszą kontrolę efektów treningu. Trzeba też zaopatrzyć się w dobrej jakości środek nawilżający, który jest niezbędny do ćwiczeń. Trening należy powtarzać codziennie. Jego pierwszym etapem zawsze jest rozgrzewka. Polega ona na wykonaniu bardzo ciepłego, lecz nie parzącego kompresu – temperatura powinna wynosić ok. 45 stopni. Ciepły kompres należy trzymać na członku przez około 5 minut. Dzięki temu naczynia krwionośne rozszerzą się, co ułatwi osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Pierwsze ćwiczenie wykonywane jest, gdy członek nie jest w stanie erekcji. Polega na delikatnym rozciąganiu członka przez 15-30 sekund. Ćwiczenie należy powtórzyć kilka razy. Kolejne ćwiczenie pozwala na wydłużenie erekcji, a polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśni Kegla. Trzecie ćwiczenie to arabska metoda Jelq. Najpierw należy użyć środka nawilżającego, a następnie złapać członka jedną ręką, ściągnąć na dół skórkę i mocno zacisnąć palce. Rękę należy przesuwać w górę aż do główki w taki sposób, aby ruch trwał 1-3 sekundy. Następnie chwyt trzeba rozluźnić i zjechać do podstawy. Ćwiczenie musi trwać 15-30 minut

Domowe sposoby na ukrwienie członka

Domowym sposobem zalecane są ćwiczenia mięśni dnia miednicy, czyli tzw. ćwiczenia mięśni Kegla. Odpowiadają one za ukrwienie członka i jego powiększenie w trakcie wzwodu. Mięśnie te znajdują się między moszną a odbytem. Napinają się w momencie, gdy dochodzi do przerwania czynności oddawania moczu. Ich ćwiczenie polega właśnie na naprzemiennym rozluźnianiu i napinaniu. Najlepiej wykonywać ćwiczenia w pozycji leżącej na plecach i z nogami zgiętymi w kolanach. Najlepiej rozpocząć od napinania mięśni na 3 sekundy i powtarzać ćwiczenie 30-50 razy, pamiętając o regularnym oddychaniu. Po opanowaniu tej umiejętności ćwiczenia można wykonywać podczas codziennych czynności.

Źródło:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3637716/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19254366